536 245 897 biuro@bertech.pl

O firmie

Opis działalności

Podejmujemy się zleceń, przy których inni się poddają! Unikatowe maszyny, niestandardowe modyfikacje. Zaufaj grupie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem! Działamy w kraju i w Europie. Posiadamy także park maszyn, wykonujemy standardowe zlecenia w ramach obróbki tworzyw i metali, spawania specjalistycznego, piaskowania, szkiełkowania, dojeżdżamy do Klienta na terenie całego kraju. Masz zlecenie, którego inni nie chcą się podjąć? Zadzwoń – jeśli nie my to nikt!


Produkty i usługi

Jesteśmy ekipa 6-ciu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń związanych z parkiem maszynowym w Twojej firmie. Zapewniamy bieżące naprawy i utrzymanie pracy. Ale także montujemy nowocześniejsze systemy w ramach poprawy funkcjonowania. Jeśli masz pomysł na poprawienie pracy maszyny, bądź chce po prostu zwiększyć wydajność – jesteśmy odpowiednią firmą – skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz – my powiemy jak to zrobić i kiedy możemy przyjechać!

Posiadamy także park maszyn, wykonujemy standardowe zlecenia w ramach obróbki tworzyw i metali, spawania specjalistycznego, piaskowania, szkiełkowania, dojeżdżamy do Klienta na terenie całego kraju. Masz zlecenie, którego inni nie chcą się podjąć? Zadzwoń – jeśli nie my to nikt!


Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Dąbrowa Tarn., Brzesko, Kraków, Kielce, Bochnia, Rzeszów

Podejmujemy się zleceń, przy których inni się poddają!

Unikatowe maszyny, niestandardowe modyfikacje. Zaufaj grupie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem! Działamy w kraju i w Europie. Posiadamy także park maszyn, wykonujemy standardowe zlecenia w ramach obróbki tworzyw i metali, spawania specjalistycznego, piaskowania, szkiełkowania, dojeżdżamy do Klienta na terenie całego kraju.


Masz zlecenie, którego inni nie chcą się podjąć? 
Zadzwoń - jeśli nie my to nikt!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI